(Swiss Re Academy) آکادمی سوئیس ری

آکادمی سوئیس ری وابسته به شرکت "سوئیس ری" یکی از بزرگترین شرکت های بیمه در جهان و اروپا که توانسته دو جایزه را به خود اختصاص دهد. این شرکت هم عنوان برترین بیمه گر عمومی اتکایی جهان را کسب کرده و هم در زمینه ارائه بیمه اتکایی عمر در مقام نخست جای گرفته است. سوئیس ری قدیمی ‌ترین شرکت بیمه از این نوع و یکی از بزرگترین شرکت ‌های بیمه دنیا است. این شرکت به دلیل فعالیت ‌های بین ‌المللی و اعتبار بیمه‌ ها در جهان زبانزد است. بخش اصلی فعالیت این شرکت در انتقال ریسک، تامین مالی برای ابقای ریسک و مدیریت سرمایه است. سوئیس ری بیش از 70 دفتر در 30 کشور جهان دارد.

این شرکت در سال ۱۸۶۳ تحت نام شرکت بیمه اتکایی سوئیس تاسیس شد. دفتر مرکزی سوئیس ری در شهر زوریخ قرار دارد و هم‌اکنون در ۲۵ کشور جهان شعبه دارد. سهام شرکت سوئیس ری، در بازار بورس "سیکس سوئیس" معامله می ‌شود. این شرکت سوئیسی در سال ۲۰۰۶ پس از خریداری شرکت بیمه "جی‌ای" با ارزش 7.4 میلیارد دلار، از شرکت "جنرال الکتریک" به عنوان دومین ارائه‌ دهنده خدمات بیمه اتکایی در جهان محسوب می‌شود.
شرکت بیمه اتکایی سوئیس ری (Swiss Re) قدیمی ‌ترین شرکت بیمه از این نوع و یکی از بزرگترین شرکت ‌های بیمه دنیا است. این شرکت به دلیل فعالیت ‌های بین ‌المللی و اعتبار بیمه‌ ها در جهان زبانزد است. بخش اصلی فعالیت این شرکت در انتقال ریسک، تامین مالی برای ابقای ریسک و مدیریت سرمایه است. سوئیس ری بیش از 70 دفتر در 30 کشور جهان دارد.